Skip links

PRIVALUMAI

Kodėl verta gyventi Lampėdžio tako namų kvartale?

Vieta, puoselėjantiems šeimos vertybes

Kvartalas LAMPĖDŽIO TAKAS įsikūręs natūralios gamtos aplinkoje, kuri džiugina vertinančius kokybišką laisvalaikį su šeima ir aktyvų gyvenimo būdą. Šalia naujų butų kvartalo driekiasi dviračių takas, kuriuo galima saugiai pasiekti Kauno senamiestį, Lampėdžio ežero pramogų zonas (pvz. vandenlenčių parką) arba rekreacines Kauno rajono vietas. Gyventi mieste ranka pasiekiamos natūralios gamtos kaimynystėje – prabanga, kurią įvertins kvartalo gyventojai. Tai garantuos nauji butai Kaune – kvartale „Lampėdžio takas“.

Privalumai

Nauji butai patogiam gyvenimui Kauno mieste

Vienas svarbiausių kriterijų renkantis namus šeimai yra lengvas susisiekimas ir patogiai išvystyta infrastruktūra. Pakeliui namo patogiai pasiekiamos visos kasdieniniam gyvenimui reikalingos įstaigos. Vaikai po mokyklų ir būrelių galės savarankiškai grįžti namo, nes čia pat yra viešojo transporto stotelė. O juk taip svarbu išugdyti drąsias, savarankiškas ir savimi pasitikinčias asmenybes!

LAMPĖDŽIO TAKO kvartalas turi patogų susisiekimą su visais Kauno rajonais – važiuodami namo niekada nepapulsite į automobilių spūstis, o keliaudami į kitą miestą tuoj pat įsuksite į Vakarinį miesto aplinkkelį ir taip išvengsite judraus miesto judėjimo.

Privalumai

Kokybiškas būstas ilgam

Naudodami kokybiškas medžiagas ir vykdydami stropią statybos darbų techninę priežiūrą stengiamės, kad LAMPĖDŽIO TAKO nauji butai būtų kuo ekonomiškesni ir turėtų kuo mažesnį poveikį aplinkai. Butuose suprojektuotas autonominis grindinis šildymas individualiais dujiniais katilais, todėl tik jūs nuspręsite, kada pradėti ir baigti savo buto šildymo sezoną.

Rengiant LAMPĖDŽIO TAKO projektą buvo atlikta „Saulės apšvietimo studija“, todėl nauji butai gausiai nušviesti natūralios šviesos bei tiesioginių saulės spindulių. Visuose butuose sumontuoti 5 kamerų su 3 stiklų paketu varstomi vitrininiai langai išdėstyti į rytų, vakarų arba pietų puses.

Pirmo ir ketvirto aukšto gyventojai turės erdvias terasas, o visų kitų naujų butų savininkai džiaugsis jaukiomis įstiklintomis lodžijomis, kurios atlieka dvigubos šalčio ir garso izoliacijos funkciją. Pirmo aukšto gyventojai gyvens kotedžo tipo butuose ir turės privačius įėjimus per terasą.

Privalumai

Ramu, kai šeima yra saugi

Grįžus namo gyventojus džiugins jauki ir saugi namų aplinka, kurioje gerai jausis bet kokio amžiaus gyventojas.

Laiptinėse, bendro praėjimo koridoriuose, automobilių stovėjimo aikštelėse sumontuoti šviesos judesio davikliai, tad jūsų turtas ir šeima bus tikrai saugūs. Vietovė išsiskiria ramia kaimynyste – Informatikos ir ryšių departamento duomenimis, tai vienas mažiausią nusikalstamumo lygį turinčių rajonų Kaune.

Privalumai

Nauji butai iš patikimų rankų

„Nuova“ įmonių grupė – viena pirmaujančių nekilnojamo turto valdymo ir vystymo įmonių Kaune. Nuo 1990 m. kaupiame patirtį, kurdami savo projektus ypatingai įsiklausome į gyventojų poreikius, apgalvojame kiekvieną detalę. Mūsų tikslas – kiekvieną būstą paversti svajonių namais. Vystome labai įvairius projektus, kurių kiekvienas randa savo gyventoją. Projekte „Smėliai“ susibūrė labai jaunatviška bendruomenė, kvartale „Birutės parkas“ įsikūrė solidžios Lietuvos ir užsienio šeimos, vertinančios privatumą ir išskirtinumą. Originalios architektūros „Apartamentai kopose“ kvartale kuriasi tie, kurie pavargę nuo miesto šurmulio ir myli jūros ošimą. „Akacijų vilos“ statomos vertinantiems kokybę ir prabangą. Svajojantiems apie savo individualų namą planuojame „Garšvės slėnio“ gyvenvietę.

Daugiau informacijos apie „Nuova“ įmonių grupės projektus rasite www.nuova.lt.

Kiti „Nuova“ įmonių grupės projektai