Skip links

Sutaupyk laiko smagiam gyvenimui

Žmonės, ko gero, labiausiai nemėgsta laukti, kažkur pavėluoti ir pražiopsoti palankias galimybes. Mes turime patikimą vaistą nuo viso šito. Jo pavadinimas – raktai iškart po rezervacijos. Vos tik sumokate pirminį rezervacijos mokestį, viso labo 3 tūkstančius eurų,  gaunate pasirinkto buto raktus. Ką taip laimite?

„Sutaupysite maždaug mėnesį – paprastai tiek, mūsų patyrimu, vidutiniškai užtrunka, kol pasirašoma notarinė sutartis. Jei pirkėjams dar tenka pasirūpinti kreditu, kartais susidaro ir du mėnesiai“, – sako įmonių grupės „Nuova“ rinkodaros projektų vadovė Deimantė Kairienė.

Du mėnesiai gyvenimo, vien tvarkant dokumentus ir laukiant, yra daug ir visai nelinksma, bet neišvengiama. Visai kas kita, kai tuo laikotarpiu jau turite raktus ir galite pabūti savo būsimuose namuose – svajoti, planuoti, atsivesti draugų ar specialistų, tartis, galvoti apie svarbias interjero detales ir persigalvoti dėl jų. Garantuojame – taip gyventi žymiai maloniau, o svarbiausia visa tai galėsite daryti karštligiškai neskubėdami.

Kodėl taip svarbu neskubėti, papasakosime artimiausiu laiku.