Skip links

Svarbūs būsto įrengimo etapai

Vienas svarbus ir praktiškai neišvengiamas būsto įrengimo etapas – „nusileidimas ant žemės“. Visi nori, kad namai būtų gražūs, jaukūs, patogūs, madingi ir iš pradžių renkasi, kas geriausia, įdomiausiai ir tuo pačiu – brangiausia. Paskui skaičiuoja ir supranta, kad reikės ieškoti kitų sprendimų. Reikia laiko su tuo susitaikyti.

Tikrai ne išeitis iš pat pradžių neleisti sau svajoti ir norėti, nes „norim kuo mažiau išleisti“. Iškart rinktis kas pigiausia – tolygu atimti iš savęs gyvenimo džiaugsmą, o po kelerių metų gal net kai ką daryti iš naujo. Tad jei laikas „nespaudžia“ sukurkite savo svajonių variantą, nesukdami galvos dėl išlaidų.

Svajonių variantas vertingas dėl to, kad suprantate ko išties norite, apžiūrite kas madingiausia ir įdomiausia. Paskui daug lengviau galite nuspręsti, ko jums asmeniškai lengviausia atsisakyti, o ko – „nė už ką“. Tuomet internete galite paieškoti panašių, bet mažiau kainuojančių apdailos medžiagų, santechnikos įrangos. Kai bute jau darbuojasi meistrai, tam laiko nebėra.

Apdailos meistrai konkretūs – klausia „ką darom?“ ir tikrai nelauks kelias dienas, kol išsirinksite sienų atspalvį ar dušo kabiną – išeis į kitą objektą ir teks kantriai laukti jų sugrįžtant. Tai yra didžiausias naujakurių košmaras.

Dar verta žinoti, kad jei plyteles voniai ar grindų dangą užsisakinėsite iš katalogų, net visai normaliais laikais teks laukti apie 3 savaites. Dėl laikų „normalumo“ abejonių tikrai yra, tad ir laiko bei kantrybės rezervų reikės papildomai.

Pasirinkę namus projekte „Lampėdžio takas“, raktus gausite iškart po rezervacijos mokesčio. Turėsite mėnesį ar du papildomo laiko sukurti konkretų savo būsto įrengimo planą bei „sustyguoti“ meistrus ir logistiką.

Malonus siurprizas – jei būsite suspėję įsirengti bent vonios kambarį, simbolinę Naujųjų taurę galėsite pakelti savo naujųjų namų lodžijoje.  Lodžijos jau dabar įrengtos iki galo – grindys išklotos natūralia mediena.

Tai pat turime pasiūlyti butų ir pirmajame aukšte su taip pat iki galo įrengta pusiau dengta medine terasa – ekologijos vertintojams, nes ten iškart galima įkurdinti vazone augančią eglutę.